• autor: pionier, 2011-10-24 20:23

PIONIER ŚREDNIA WIEŚ VS GROM SANOCZEK

(0:1)  (2:2)

bramki : M Bentkowski (karny 60 min)  T. Fedorowiat (94 min)

Po ubiegło tygodniowym zwycięstwie z Porażem zawodnicy Pioniera spoczęli na laurach i już myśleli że zwycięstwo z Sanoczkiem będzię tylko formalnością. Niestety rzeczywistość stała się inna bo piłkarze Gromu nie dość że postawili duży opór naszej drużynie to jeszcze potrafili wykorzystać swoje sytuacje czego efektem były dwa gole. W pierwszej połowie przy straconej  bramce nie popisał się nasz boczny obrońca zmuszony do błędu próbujący ratować sytuacje wślizgiem pakuje piłkę do własnej bramki na 0:1 dla gości. Zaś w drugiej połowie błyskawiczna kontra piłkarzy Gromu przy biernej postawie naszych obrońców doprowadza do utraty jeszcze jednego gola i przegrywamy już 0:2. Drużyna obudziła sie dopiero około 60 minuty i zaczęła próbować coś grać i po jednej z akcji po dośrodkowaniu z prawej strony boiska piłka opadając odbija się od poprzeczki i spada przypadkowo pod nogi Pawła Bentkowskiego ten próbujący ją opanować został sfaulowany w polu karnym przez bramkarza a rzut karny  na gola zamienił jego brat Marcin. Po strzelonej bramce kontaktowej nadal trwał napór na bramkę rywala niestety nie przynosiło to w dalszym ciągu  żadnego efektu bramkowego strzały niecelne bądź bramkarz gości wychodził z opresji obronna ręką.Piłkarze z Sanoczka czekali tylko na dogodne sytuacje aby stworzyć szybką kontrę to była ich taktyka na dzisiejszy mecz i właśnie po kilku takich szarżach w dość krótkim odstępie czasu został dwukrotnie sfaulowany w identyczny sposób zawodnik Gromu przez naszego obrońcę a za obydwa faule sędzia ukarał go żółtymi kartkami i w konsekwencji czerwoną co spowodowało że mecz musieliśmy kończyć w dziesiątkę.Pomimo tego drużyna dążyła dalej do wyrównania w osłabieniu ale w tym dniu nie wychodziło nam nic a piłka w żaden sposób nie mogła znaleźć drogi do bramki.Gdy wydawało się już że piłkarze Pioniera przegrają to spotkanie to w doliczonym czasie gry obrońca z Sanoczka podając do swojego kolegi piłkę zrobił to tak niefortunnie że ten minął się z nią a konkretnie "machnął" z czego skorzystał wbiegający w pole karne Tomasz Fedorowiat znajdując się  w sytuacji sam na sam z bramkarzem którą wykorzystuje ratując nam jakże cenny punkt. Po tej strzelonej  bramce sędzia zakończył zawody. Dodać należy też że w ten sposób drużyna ze Średniej Wsi śrubuje dalej swój rekord kolejnego meczu bez porażki na swoim boisku od 13 września 2009 r  wtedy to została pokonana po kontrowersyjnym rzucie karnym przez drużynę LKS Czaszyn (0:1). Ale  niestety to w niczym nam nie pomoże bo dzisiaj straciliśmy po słabej grze dwa jakże cenne punkty na zakończenie rundy jesiennej i to właśnie na swoim boisku.