Wyjazdowe zwycięstwo

• autor: Pionier, 2013-09-01 21:23

LKS CZASZYN VS PIONIER ŚREDNIA WIEŚ

0:1 (0:0)

Bramka : Paweł Bentkowski 55 min                                               więcej:

W piątej kolejce ligowej B klasy Pionier pokazał swój charakter i pokonał gospodarzy spotkania na neutralnym boisku w Łukowym 0:1.Już od pierwszych minut  nasza drużyna osiągnęła sporą  przewagę w tym meczu, której nie oddała do ostatniej minuty raz po raz stwarzając swoje sytuacje strzeleckie.Dzisiaj można było zauważyć że cała drużyna podjęła walkę aby osiągnąć korzystny  w tym dniu wynik lecz w bramce gospodarzy bardzo dobrze spisywał się w trym dniu  doświadczony bramkarz Proćko który swoimi interwencjami wychodził z opresji z obronną ręką i dlatego do przerwy utrzymał się wynik bezbramkowy.Po przerwie nasza drużyna się się nieco cofnęła i liczyła na grę z kontry czego efektem była strzelona bramka w 55 minucie po dokładnym rozegraniu Marcina Bentkowskiego do nadbiegającego Gieferta  a ten potężnym strzałem na bramkę uderzył tak  silno że piłka trafiła  w poprzeczkę bramki ale nadbiegający Paweł  Bentkowski celną główką umieścił piłkę już w pustej bramce co daje nam jakże cenne trzy punkty. W 70 min spotkania miała miejsce dość niecodzienna sytuacja bowiem kontuzji nogi doznał sędzia główny spotkania  pan Strawiak który został zniesiony z boiska przez zawodników  a jego miejsce zajął sędzia liniowy Krawiecki na miejsce sędziego liniowego po uprzedniej konsultacji z włodarzami z Czaszyna chorągiewkę przejął nasz zawodnik Maciej Kucharyk.Do końca spotkania wynik już nie uległ zmianie chociaż można dodać a nawet należy że w 85 min nasz zawodnik znalazł się w sytuacji sam na sam z bramką i pojedynek ten przegrał niestety nie trafiając w swojej stuprocentowej sytuacji.A więc nasza drużyna udowodniła że na boisku rywala spisuje sie bardzo dobrze gorzej jest u siebie co żle prognozuje  przed zbliżającym się derbowym spotkaniu już w najbliższą niedzielę  z Lotniarzem Bezmiechowa ale każda passa  ma swój koniec także liczymy że tym razem będzie inaczej wszystkich kibiców Pioniera już dzisiaj serdecznie zapraszamy na to spotkanie.