GIMBALL TARNAWA

VS

PIONIER ŚREDNIA WIEŚ

1:3 (0:3)

bramki : Bentkowski Paweł 20 i 42 min Chytła Dawid 35min                               więcej:

Na niedzielny mecz z Gimballem Tarnawa Pionier udał się  bez grającego  trenera M. Bentkowskiego i z problemem kto zagra w środku pola. Z konieczności z lini ataku  cofnięty został  Chytła i ustawiony razem z nim waleczny Szałajko ,Franke i Fedorowiat P, jak się póżniej okazało to było chyba kluczem do zwycięstwa gdyż mądrze prowadzili grę i umiejętnie rozbijali akcje przeciwnika. Mecz toczył się głównie w środku pola ale ,przez pierwsze 15 minut mnożyły się nie dokładne podania i błędy naszej lini obronnej ,jednak dobrze dysponowany w tym dniu był K. Namirowski  dlatego nie  dopuszczał do utraty bramki przez nasz zespół. W 20 minucie piękna kontra przeprowadzona przez zawodników Pioniera piłka trafia do P.Bentkowskiego który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzela i piłka ląduje w siatce. W 35 minucie strzał z pierwszej piłki D.Chytły z 18 metra piłka odbija sie od słupka i wpada do bramki na tablicy widnieje wynik 0-2.Tuż przed przerwą zamieszanie w polu karnym Tarnawy wykorzystuje P.Bentkowski i podwyższa wynik na 0-3. W 55 minucie po jednej z naszej akcji D.Chytła zostaje sfaulowany wdaje się w pyskówkę z zawodnikiem Gimballu sędzia wyciąga drugą żółtą kartkę w konsekwencji czerwoną i Dawid wylatuje z boiska a my musimy grać w osłabieniu przez co nasza drużyna cofnęła się na własną połowę i ograniczała się już tylko do kontrataków jednak kontrolując grę. W doliczonym czasie gry zawodnicy Tarnawy zdobywają honorową bramkę i mecz zakończył się wynikiem 1-3. Cieszą kolejne punkty zdobyte na stadionie przeciwnika ,teraz należy pójść za ciosem i wygrać pierwszy mecz w tej rundzie na własnym stadionie i obudzić w końcu "Lwa" bo chyba zapomniał o swojej jaskini.

autor: Gumak