PŁOWCE STRÓŻE MAŁE

VS

PIONIER ŚREDNIA WIEŚ

1:4 (1:2)

DRUŻYNA ZE ŚREDNIEJ WSI PO RAZ KOLEJNY POKAZAŁA SWÓJ CHARAKTER I TO, ŻE POTRAFI GRAĆ NA BOISKU PRZECIWNIKA, MIMO ŻE OD 10 MINUTY PRZEGRYWAŁA  TO SPOTKANIE  1:0 ,ALE...

WIĘCEJ W OPISIE:

bramki: CHYTŁA DAWID,BENTKOWSKI PAWEŁ ,BENTKOWSKI MARCIN ,KAIM MATEUSZ

zawody prowadzili :   Grela,  Śnieżek J., Domaradzki

Mecz w Płowcach rozpoczął się od chaotycznej gry naszego zespołu czego efektem była stracona w już 10 minucie bramka ,po rzucie rożnym pozostawiony bez opieki niepilnowany zawodnik gospodarzy celną główką pakuje piłkę do naszej bramki. Kilka minut póżniej kolejną sytuacje do strzelenia bramki mieli gospodarze ale piękną interwencją popisał się K. Namirowski. W 30 min doskonałe podanie od M.Bentkowskiego dostaje Chytła i w sytuacji sam na sam strzela w krótki róg bramki szczęśliwie po rękach bramkarza piłka ląduje w siatce. W 35 min nasza drużyna przeprowadza szybką kontrę i pięknym strzałem lewą nogą z pierwszej piłki popisuje się niezawodny ostatnio P. Bentkowski i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1-2. Na drugie 45 min. wychodzimy z jedną zmianą M. Fedorowiata zmienił M. Kaim który to w 55 minucie zostaje faulowany w polu karnym i sędzia pokazuje na wapno ,do piłki podchodzi M. Bentkowski i pewnym strzałem w górny róg bramki podwyższa wynik na 1-3 dla Pioniera. Drużyna z Płowiec po utracie trzeciego gola zaczęła grać ostrzej raz po raz faulując naszych zawodników a ci odpowiadali tym samym czego efektem było aż dwanaście  żółtych kartek po sześc dla każdej ze stron. Do końca meczu Pionier kontrolując grę nie pozwalał gospodarzom praktycznie już na nic a nieliczne kontry które sobie stwarzali kasował dobrze dysponowany tego dnia Namirowski. W 92 minucie po szybkiej akcji Ł.Konika i "doskonałym" podaniu piłkę na raty do siatki pakuje piłkę  M.Kaim w ten sposób ustala wynik końcowy na 1-4. Dzięki tej wygranej i przegranej Szarotki Nowosielce Pionier awansował na trzecie miejsce w tabeli i na dwie kolejki przed zakończeniem rundy jesiennej do lidera z Czarnej traci już tylko 1 punkt.W kolejnym meczu na własnym stadionie podejmować będziemy drużynę z Niebieszczan liczymy na kolejną wygraną i podtrzymanie jakże  dobrej  ostatnio passy meczów bez porażki.