Zczuba.tv

Aktualności

Pionier wygrywa na stojąco ale już bez braci

• autor: rafgie, 2009-06-15 09:30
W ostatnią niedzielę odbył się mecz z klubem z Czaszyna. Na mecz przyszło wielu kibiców gdyż ostatnia passa pioniera (11 meczów bez porażki) i styl w jakim pokonują swoich przeciwników sprawia że trybuny są wypełnione do ostatniego miejsca...
W ostatnią niedzielę odbył się mecz z klubem z Czaszyna. Na mecz przyszło wielu kibiców gdyż ostatnia passa pioniera (11meczów bez porażki) i styl w jakim pokonują swoich przeciwników sprawia że trybuny są wypełnione do ostatniego miejsca, o godzinie 12:45 rozpoczął się ostatni mecz w tym sezonie. Już w 1 minucie pionier miał okazję do strzelenia gola jednak J.Jaworski potknął się o w własną nogę i nie udało mu się strzelić piłki do brami z odległości 2m ( dodajmy że J.Jaworski pochodzi z Czaszyna). W 5 minucie pionier znowu przeprowadził groźną akcję na bramkę pioniera lecz bramkarz gości był na posterunku. Do 30min obydwie drużyny miały kilka wyśmienitych sytuacji strzeleckich lecz dopiero drużyna gości uzyskała prowadzenie po zaskoczeniu naszego bramkarza strzałem za pola karnego. Drużyna pioniera nie straciła woli walki i już w 34min wyśmienitą okazję zmarnował M. Kaim. w 37 min drużyna gości mogła uzyskać 2 bramkowe prowadzenie lecz silny strzał z rzutu wolnego obronił T.Płaza , do przerwy pionier starał się odrobić stratę lecz drużyna gości dzielnie się broniła.
W przerwie meczu została dokonana zmiana i za J.Jaworskiego na boisko wszedł M. Fedorowiat.
Gdy sędzia rozpoczął drugą połowę pionier odrazu zaatakował , gola w 45min na 1:1 strzelił P.Miller , ta bramka sprawiła że pionier zaczął coraz bardziej atakować i w 52min D.Chytła został sfaulowany w polu karnym i sędzia podyktował jedenastkę. Do piłki podszedł Ł. Kucharyk który posłał silną piłkę w prawy róg bramki nie dając bramkarzowi gości żadnych szans na obronienie tego strzału. W 60min boisko opuścił M.Kaim a za niego wszedł Ł.Siodrski. W kolejnej minucie B.Mordarski miał świetną okazję do podwyższenia wyniku ale w sytuacji sam na sam przestraszył się bramkarza i piłka przeleciała koło bramki , w 64 min wynik na 3:1 podwyższył P.Fedorowiat dla którego to było 7 trafienie w tym sezonie. W 75min na boisko wszedł M.Matuszewki a boisko opuścił P.Fedorowiat.Wynik na 4:1 ustalił Ł.Sidorski który wykorzystał zamieszanie pod bramką gości w 80 min. Warto wspomnieć o głównym arbitrze który w meczu na koniec sezonu swoimi decyzjami psuł piękny obraz gry , tak samo drużyna gości jak i gospodarzy była nie zadowolona z werdyktów sędziego...