Zczuba.tv

Aktualności

Puchar Polski Pionier vs Leśnik Baligród

• autor: rafgie, 2009-09-10 14:46
W Środę o godzinie 16:30 odbył się mecz 1 rundy pucharu Polski. Do Średniej Wsi przyjechała drużyna z Baligrodu która gra w klasie okręgowej ...
W Środę o godzinie 16:30 odbył się mecz 1 rundy pucharu Polski. Do Średniej Wsi przyjechała drużyna z Baligrodu która gra w klasie okręgowej.  W pierwszych 20minutach obydwie drużyny miały dogodne sytuacje bramkowe lecz nikt nie chciał trafiać do pustych bramek :) W 22 min Pierwszego gola strzelił Leśnik Baligród po błędzie naszej obrony, w 24 min w polu karnym piłkę ręka dotknął Paweł Miller i sędzia podyktował rzut karny, Tomasz Płaza obronił jedenastkę rzucając się jak szczupak za muchą w lewy róg bramki :) , w 28min drużyna gości podwyższyła wynik na 2:0 po błędzie Tomka Płazy. W 35min na boisko wszedł junior drużyny Pioniera Filip Kowalski który zmienił Marka Moskalika. w 43 min po pięknym rzucie wolnym było już 3:0. Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 3:0. Po przerwie wyśmienitą okazję miał Józef Jaworski ( jak on to mówi do innych: "ogonie ty się pytałeś bramkarza gdzie strzelać" ) lecz jednak Józek się nie zapytał i zagrał w rugby. Trener skomentował wyczyn naszego snajpera następującymi słowami : " Józek , ja mam 52 lata nie mówię że bym do tej bramki strzelił , ale na pewno bym trafił" :D:D:D w dalszej części spotkania pionier wysiadł kondycyjnie i już tylko starał się utrzymać wynik 3:0 przeprowadzając od czasu do czasu jakiś atak. Drużyna gości zdołała strzelić jeszcze 2 bramki ustalając wynik spotkania na 5:0.

Podsumowując gdyby zagrało 2 podstawowych obrońców ( Wiesław Piechnik i Maciej Kucharyk) , wynik spotkania byłby inny gdyż gole strzelone przez leśnik są winą obrony. W drużynie pioniera zagrało także 4 juniorów którzy prezentowali wysoki poziom i wszyscy zgodnie stwierdzili że brakuje im ogrania aby stać się filarami naszej skromnej drużyny.