Zczuba.tv

Aktualności

Zwycięstwo Pioniera po zaciętym meczu

• autor: Działacz, 2009-10-05 12:40
Drużyna ze Średniej Wsi pokonała w meczu wyjazdowym Juventus Poraż 4:2 (1:0). Bramki dla gości strzelili: P. Bentkowski(2), P. Miller i P. Malec...

Pionier zaatakował rywala od pierwszego gwizdka, co przyniosło powodzenie już w 5 minucie, kiedy to podanie D. Chytły wykorzystał P. Bentkowski i umieścił piłkę w bramce gospodarzy. W dziesiątej minucie powinno być już 2:0, jednak w sytuacji sam na sam z bramkarzem piłkę obok słupka posłał Matuszewski. Niewykorzystana sytuacja omal  nie zemściła się w 14 minucie, kiedy to po błędzie M. Kucharyka sytuacji sam na sam z T. Płazą nie wykorzystał zawodnik gości (piłka po jego strzale trafiła w słupek).  W dalszej części meczu gra się wyrównała, jednak żadna z drużyn nie stworzyła klarownej sytuacji bramkowej. Do szatni drużyna Pioniera schodziła z jedno bramkowym prowadzaniem. W ciągu 10 minut drugiej połowy nastąpiło trzęsienie ziemi i po dwóch błędach naszych obrońców  zawodnicy Juventusu strzelili dwa gole, które dały im prowadzenie 2:1.  Drużyna Pioniera robiła wrażenie rozbitej, jednak piłkarze podnieśli się, a nadzieję na zwycięstwo dał przyjezdnym P. Miller strzelając w 59 minucie najładniejszą bramkę meczu. Akcja rozpoczęła się rzutem rożnym, który obrońcy Juventusu wybili przed pole karne, do opadającej piłki podbiegł Paweł Miller i strzałem z woleja umieścił ją w siatce, obok bezradnego bramkarza. Po golu wyrównującym piłkarze Pioniera dalej atakowali, co przyniosło skutek już w 67 minucie, kiedy to kolejną bramkę dla Średniej Wsi strzelił P. Malec. Od tego momentu drużyna gości kontrolowała przebieg spotkania dokumentując to jeszcze jedną bramką zdobytą w 84 minucie. Jej autorem był P .Bentkowski, który wykorzystał świetne podanie D. Chytły i strzelił swojego drugiego gola w tym meczu.