Zczuba.tv

Aktualności

Remis na rozpoczęcie

• autor: "A"klasa, 2014-08-12 10:10

Pionier po wyrównanym meczu zremisował w swoim "A" klasowym debiucie na neutralnym boisku w Lesku z drużyną Brzozovii 1:1(0:1). Bramkę dla gości zdobył w 24 minucie R. Florek. Dla Pioniera bramkę dającą wyrównanie strzelił w 75 minucie T. Fedorowiat...

Goście od początku spotkania dłużej utrzymywali się przy piłce i potrafili ją rozegrać, jednak ich próby stworzenia dobrej sytuacji strzeleckiej kończyły się zazwyczaj przed 20 metrem od bramki dzięki dobrze zorganizowanej obronie Pioniera. Samo tempo meczu nie było wysokie a było to zapewne spowodowane żarem lejącym się z nieba. Pomimo rozważnej gry naszej drużyny piłka w 24 minucie wylądowała w bramce Pioniera. Wtedy to na strzał z dystansu zdecydował się R. Florek. Futbolówka wylądowała w siatce za kołnierzem  źle ustawionego w tej sytuacji bramkarza. Do końca pierwszej połowy żadna z drużyn nie stworzyła sobie dobrej sytuacji strzeleckiej, było dużo walki, ale głownie przez niedokładność podań niewiele z tego wynikało. Tak samo wyglądała większa część drugiej połowy i gdy wydawało się że mecz zakończy się naszą jednobramkową przegraną dobre podanie od M. Szałajko otrzymał T. Fedorowiat i w biegu przerzucił piłkę nad wybiegającym z bramki golkiperem. Do końca spotkania żadnej z drużyn nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść i mecz zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów.