STADION W ŚREDNIEJ WSI

PIONIER ŚREDNIA WIEŚ VS OTRYT LUTOWISKA

2:1(1:0)

Opis w rozwinięciu

Pionier zwyciężył po ciężkim meczu drużynę z Lutowisk 2:1. Obydwie bramki dla naszej drużyny strzelił debiutujący trener Andrzej Kotowski w 10 i 55 minucie. Jedyną bramkę straciliśmy z rzutu karnego. Brawa za walkę 💪. Teraz trochę o spotkaniu: Od początku meczu przejęliśmy inicjatywę i dzięki obronie tworzonej przez starych wyjadaczy: Piotra Fedoriowiata, Macieja Kucharyka , Pawła Millera oraz Wojciecha Szpojnarowicza drużyna gości nie niepokoiła bramkarza Mariusza Ziembańskiego. Swoją przewagę udokumentowaliśmy już w 10 minucie kiedy pierwszą bramkę dla drużyny Pioniera zdobył Andrzej Kotowski. W dalszym przebiegu pierwszej połowy stworzyliśmy jeszcze kilka dogodnych sytuacji, ale zawodziła skuteczność, albo na drodze stała dobra dyspozycja bramkarza gości. W drugiej połowie za sprawą trenera podwyższamy wynik i wydaje się że kontrolujemy mecz. Ale jak to bywa w Średniej Wsi, nie może być tak łatwo... Drużyna gości zdobywa bramkę z rzutu karnego i nabiera wiatru w żagle. Gra się wyrównuje i obydwie drużyny mają wiele okazji do zdobycia bramek. Jednak gole nie padają i Pionier po ciężkiej przeprawie dowozi prowadzenie do końca spotkania. Brawa dla grających na skrzydłach Patryka Gnapa i Tomasza Pokorskiego którzy w debiucie na szczeblu seniorskim nie przestraszyli się roli i przy odrobinie szczęścia mogli zakończyć spotkanie z bramkami na koncie. Podziękowania dla wszystkich którzy byli na meczu, oby za tydzień było nas jeszcze więcej