Zczuba.tv

Aktualności

Pionier gromi drużynę z Sanoczka

• autor: Obserwator, 2010-08-24 15:37

Pionier pokonał drużynę z Sanoczka aż 7:1.Bramki Chytła dwie 25 i 30min Kucharyk Ł 37min Matuszewski 40min Płaza 50min (karny) Kucharyk M 72min (karny) i Sidorski 80 min...

Już od pierwszych minut zdecydowaną przewagę miała drużyna ze Średniej Wsi i nie oddała inicjatywy do końca meczu był to mecz nie wykorzystanych sytuacji. Pierwszą okazję zmarnował Głuszko (powrót z wypożyczenia) który płaskim strzałem z narożnika pola karnego nie trafił w bramkę.Za to popis strzelecki pokazał Chytła który dwukrotnie w krótkim odstępie czasu nie dał szans bramkarzowi z Sanoczka. Chwilę póżniej rajd prawą stroną boiska Głuszki i dokładne prostopadłe zagranie do Matuszewskiego który z metra nie trafił do pustej bramki.Za to goście po błedzie w środkowej części boiska przechwycili piłkę i po szybkiej kontrze strzelają swoją jak się póżniej okazało honorową bramkę ale i oni popełniają identyczny błąd w rozegraniu piłkę przejął niezawodny Łucuś który nie marnuje takich sytuacji strzela do pustej bramki i mamy 3:1.Następnie niemal kopia sytuacji sprzed chwili rajd Głuszki i zagranie prostopadłe do Matuszewskiego tym razem już strzela skutecznie do przerwy wynik brzmi 4:1.Po przerwie w 50 min za faul na Głuszce sędzia dyktuje rzut karny do pilki podchodzi bramkarz Tomek Płaza i pewnym strzałem strzela swojego pierwszego gola odkąd gra w Średniej Wsi.Póżniej gra się nieco wyrównała nastąpiły zmiany na boisko weszli Giefert Fedorowiat T i Sidorski zaraz po faulu na nim sędzia dyktuje kolejny rzut karny tym razem pewnym egzekutorem okazał się Maciek Kucharyk.Festiwal strzelecki zakończył Sidorski strzelając bramkę po prostopadłym zagraniu od Dawida Chytły który to dzisiejszą dobrą gra zasłużył na miano gracza meczu.Dodać należy również że na boisku zadebiutował w seniorach młodszy brat Mateusza Jacek Kaim który dzielnie sobie radził na pozycji środkowego obrońcy.